KONST / Litografier / Färglitografi 11007115
nr 1100 7115
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Färglitografi, Madeleine Pyk (f. 1934), 252/295, signerad, motivet: 23x16
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
måndag 3 april 2017
kl 19:14:39